Bank Asya, Salihli’de Şube Açtı
18-11-2013

Katılım bankası Bank Asya, Manisa’daki 5. şubesini Salihli’de faaliyete geçirdi.

Belediye Caddesi üzerindeki banka şubesinin açılışına Ahmetli Kaymakamı Necmi Akman, Salihli Belediye Başkanı Mustafa Uğur Okay, Turgutlu Belediye Başkanı Mustafa Serhat Orhan, Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, Bank Asya Genel Müdürü Ahmet Beyaz,  Genel Müdür Yardımcısı Ali Tuğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Açılış töreninde konuşan Salihli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Yüksel, bankaların bir ilçede şube açmadan önce ekonomik göstergelerin analizini yaptığını ve bundan sonra şube açmaya karar verdiğine dikkat çekti. “Salihli’de bir banka şube açmaya karar verdiyse, bu ekonomik göstergelerin olumlu olduğunun bir işaretidir. Bankalar iş dünyasının vazgeçilmez partnerleridir.” dedi.
 
Törende konuşan Bank Asya Genel Müdürü Ahmet Beyaz, şube sayılarını hız kesmeden artırdıklarını söyledi. Beyaz, “Bu şube ile Manisa’da 5 hizmet noktasına ulaşmış bulunuyoruz. Salihli, Bank Asya için çok önemli bir merkez. Biz Türkiye’nin her bölgesinde aktif olarak müşterilerine hizmet götüren bir bankayız. Manisa’da çok noktada hizmet vermekten, daha da önemlisi burada bu güzel insanlara hizmet vermekten gurur duyuyoruz” dedi.
Bank Asya, Salihli’de şube açtı
Kaynak : salihlitso.org.tr
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      897 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Eğitim

Sağlıklı Yaşam
Hava Durumu
Anlık
Yarın
25° 37° 23°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar2.91262.9243
Euro3.28533.2985
Ekmeğini İsraf Etme